٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

دعاوی

به دادخواستی که قرار است به طرف فرد دیگری مطرح شود، دعاوی گفته می‌شود که گاه عدم تخصص در طرح دعاوی، منجر به زیان مالی و جانی افراد می‌شود. بنابراین موسسه حقوقی آراه با بهره‌مندی از وکلا و کارشناسان مجرب و مسلط به موضوعات متنوع، می‌تواند تا حد زیادی از زیان و صدمات مالی و جانی ناشی از طرح غلط دعاوی جلوگیری کند. بهتر است توجه داشته باشید که حتی دریافت مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی مختلف نیز می‌تواند منجر به تامین منافع شما در جریان دادرسی گردد.

 • دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی

  موسسه حقوقی آراه کلیه خدمات مربوط به تنظیم دعاوی برای احقاق حقوق فرد، اعلام وقوع جرم،دعاوی مربوط به کانون خانواده و مشکلات آن و مربوط به ثبت اسناد و املاک و اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا که در مراجع قضایی مطرح می‌شود را آراهئه می‌دهد.

 • دعاوی سازمان تعزیرات حکومتی

  به منظور آراهئه شکایات از تخلفات اقتصادی اصناف نیاز به طرح دعاوی مربوط به سازمان تعزیرات حکومتی وجود دارد و موسسه حقوقی آراه پیشتاز در آراهئه این خدمات می‌باشد.

موسسه حقوقی آراه با ارائه مشاوره حقوقی و طرح انواع دعاوی که عبارتند از: دعاوی حقوقی،‌ کیفری، ثبتی و خانواده، مالکیت فکری، دعاوی اداره کار، دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری و دعاوی مربوط به سازمان تعزیرات حکومتی با استفاده از دانش وکلای دادگستری و کارشناسان با تجربه، همراه شما مراجعین و موکلین محترم می‌باشد.

دعاوی مالکیت فکری

تنظیم و طرح دعاوی به منظور احقاق حقوق مالکیت فکری که مجموعه‌ای از حقوق مادی و معنوی را شامل می‌شود، توسط موسسه حقوقی آراه امکان پذیر است.

دعاوی اداره کار

دعاوی اداره کار به منظور بررسی اختلافات میان کارگر و کارفرما توسط وکلا و کارشناسان حقوقی با تجربه در موسسه حقوقی آراه تنظیم و مطرح می‌گردد.

دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری

موسسه حقوقی آراه با سالها تجربه درخشان در طرح انواع دعاوی، کلیه خدمات مربوط به دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری را به متقاضیان آراهئه می‌کند.

مطالب مرتبط با دعاوی

 • مهم ترین مسائل حقوقی و قوانین در استارتاپ ها

  امروزه هر فعالیت اقتصادی در چارچوبی از قوانین و مقررات تشکیل می‌شود که فعالیت‌های استارت آپ نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با رشد فعالیت این نوع ش...
 • دعاوی مالکیت فکری و صنعتی

  اگر شخصی ایده و یا اختراع خود را ثبت کرده باشد، از حقوق و مزایایی برخوردار می شود، به عنوان مثال با ثبت اختراع اجازه دخل و تصرف و مهم تر از آن، امک...
 • بایدها و نبایدهای برندسازی

  شاید این نکته ساده به نظر برسد، اما تجربه نشان داده که کاربران اینترنت، به ابعاد زیبایی و راحت بودن کار با پورتال، بسیار اهمیت می‌دهند. لذا بهتر اس...
 • حقوق کار در شرکت ها و جبران خدمات کارکنان

  جبران خدمات کارکنان شامل هرچیز مالی و غیر مالی است که کارفرمایان در مقابل خدماتی که کارکنان به سازمان می‌دهند، پرداخت می‌کنند. اساسا، این مبلغ ترکی...
  موسسه حقوقی آراه

  موسسه حقوقی آراه

  موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

  تماس

  • تلفن:

   ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.