٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

مشاوره حقوقی

با افزایش جمعیت و گسترش ارتباطات، نیاز به دریافت مشاوره حقوقی برای انجام صحیح بسیاری از امور بیش از گذشته احساس می‌شود و موسسه حقوقی آراه با آگاهی از نیاز افراد جامعه، شرایطی را برای عزیزانی که تمایل به اخذ وکیل و خدمات وکالتی را ندارند، ایجاد کرده تا بتوانند به دریافت مشاوره حقوقی قبل از طرح شکایت و اطلاع از جوانب گوناگون قوانین گمرکی، حمل و نقل، حقوق کار، بیمه و مالیات، طرح دعاوی، تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی، امور مهاجرتی، امور ایرانیان خارج از کشور و ... بپردازند.

با استفاده از سه نوع مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری از دانش و تخصص کادر مجرب موسسه در زمینه‌های مورد نظر بهره‌مند شوند و از منافع خود در مسائل حقوقی مختلف محافظت به عمل آورند. برای آگاهی از چگونگی استفاده از این فرصت کافی است به بخش‌های مربوطه در سایت موسسه حقوقی آراه مراجعه فرمایید.

مشاوره آنلاین

موسسه حقوقی آراه برای رفاه حال متقاضیان عزیز و محترم امکانی را برای آراهئه مشاوره آنلاین توسط وکلا و کارشناسان مجرب دادگستری به شما به وجود آورده است. شما عزیزان با شرح سوال و مسئله خود در این قسمت از سایت و یا با ارسال موارد مورد نظر به راه ارتباطی ذکر شده می‌توانید از خدمات تخصصی مشاوره آنلاین موسسه حقوقی آراه بهره‌مند شده و فرایند حل مشکل خود را به کمک مشاورین ما تسهیل نمایید.

مشاوره تلفنی

موسسه حقوقی آراه متشکل از وکلا و کارشناسان مجرب دادگستری فرصتی را برای مشاوره تلفنی در حوزه‌‌های حقوقی مختلف برای رفاه حال متقاضیان محترم ایجاد کرده است. کافی است موضوع مشاوره خود را تعیین کرده تا از بهترین وکیل به همراه تخصص مرتبط با پرسشتان مشاوره تلفنی دریافت کنید. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوره حضوری موسسه حقوقی آراه نیز استفاده نمایید.

مشاوره حضوری

یکی از بهترین و قدیمی‌ترین روش‌های دریافت مشاوره حقوقی درباره امور و مسائل گوناگون، مشاوره حضوری با وکلا و کارشناسان است. شما عزیزان به منظور دریافت مشاوره حضوری می‌بایست با هماهنگی قبلی در دفتر موسسه حقوقی آراه حاضر شده و بعد از شرح مسئله و سوال خود از بهترین و مجرب‌ترین مشاور حقوقی با تخصص مرتبط با مسئله‌ی شما مشاوره دریافت کنید.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

  • تلفن:

    ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.