٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

قراردادهای فرانشیز

قراردادهای فرانشیز به زبان ساده قراردادهایی هستند که در آن به یک شرکت اختیار فروش تولیدات شرکت دیگر داده می‌شود و به مبلغ حاصل از این فروش فرنچایز یا فرانشیز گفته می‌شود، امروزه از این نوع قرارداد در دو سطح داخلی و بین المللی برای پیشبرد اهداف کسب و کارها استفاده می‌شود و در واقع یک الگوی همکاری تجاری به شمار می‌رود. در قراردادهای فرانشیز، طرف گیرنده موظف به عمل به اصول بازاریابی و مواردی است که فرانشیز دهنده آن را تعیین می‌کند.

موسسه حقوقی آرا به منظور محافظت از امنیت کسب و کار و تجارت شما مراجعین محترم، با کمک وکلا و کارشناسان امور حقوقی مسلط بر قراردادهای فرانشیز یا فرنچایز ناظر و همراه شما خواهد بود تا بتوانید به هدف این نوع قراردادها یعنی به وجود آمدن یک هویت تجاری مشترک نزدیک شوید.

مشاوره حقوقی با وکیل قرارداد فرانشیز

در قرارداد فرنچایز یا همان قرارداد فرانشیز، جزئیات حقوقی بی‌شمار پیچیده‌ای وجود دارد که در صورت عدم آگاهی از آن‌ها می‌تواند مسیر تجارت مشترک شرکت‌ها را منحرف سازد. بنابراین بهره‌مندی از مشاوره حقوقی با وکیل قرارداد فرانشیز که تسلط کامل بر موضوعات مرتبط با این نوع قرارداد را دارد، نوعی ضرورت به حساب می‌آید. در واقع مشاوره، نظارت و تنظیم قراردادهای فرانشیز تحت نظر یک وکیل متخصص در این حوزه به خوبی می‌تواند از منافع شرکت موکل محافظت کند. موسسه حقوقی آرا به متقاضیان این فرصت را می‌دهد که به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل قرارداد فرانشیز بپردازند و حقوق شرکت خود را در قراردادهای داخلی و بین المللی حفظ نمایند.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

  • تلفن:

    ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.