٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

امور ایرانیان خارج از کشور

یکی از مهمترین مسائل و دغدغه‌های هموطنان مقیم در خارج از کشور عزیزمان ایران،‌ رسیدگی و انجام امور اداری و حقوقی آن‌ها در داخل کشور است، بدین منظور موسسه حقوقی آراه امکانی را برای پیگیری و به سرانجام رساندن امور ایرانیان خارج از کشور فراهم کرده است.

امور ایرانیان خارج از کشور

هموطنان گرامی در هر کجای کره‌ی زمین که باشند می‌توانند از خدمات مجموعه ما که برای رفاه حال شما عزیزان ایجاد شده،‌ با اطمینان خاطر استفاده نمایند. خدمات حقوقی خانوادگی، خدمات حقوقی ارث و وصیت، خدمات حقوقی زمین، ‌ملک و آپارتمان، مشاوره حقوقی و ثبت شرکت و برند از جمله مهمترین خدماتی است که موسسه حقوقی آراه با بهره‌مندی از تجربه و تخصص وکلا و کارشناسان خود در زمینه‌های مختلف، به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

خدمات حقوقی خانوادگی

موسسه حقوقی آراه کلیه خدمات حقوقی خانوادگی را به ایرانیان خارج از کشور به منظور رفاه حال ایشان آراهئه می‌کند

خدمات حقوقی ارث و وصیت

ایرانیان خارج از کشور به منظور برخورداری از ارث و آگاهی از وصیت متوفی خود می‌توانند از خدمات حقوقی ارث و وصیت موسسه حقوقی آراه بهره‌مند شوند.

ثبت شرکت و برند

موسسه حقوقی آرا با تسلط و تجربه کافی، فرصتی برای انجام کلیه امور مورد نیاز جهت ثبت شرکت و برند را ویژه‌ی ایرانیان خارج از کشور فراهم کرده است.

مشاوره حقوقی

ایرانیان خارج از کشور مانند سایر هموطنان برای انجام بسیاری از امور خود نیاز به مشورت و راهنمایی دارند به همین ترتیب می‌توانند از مشاوره حقوقی وکلا و کارشناسان دادگستری موسسه حقوقی آرا برخوردار شوند.

خدمات حقوقی زمین، ملک و آپارتمان

هموطنان مقیم خارج از کشور می‌توانند برای خرید و فروش املاک خود از خدمات حقوقی زمین، ملک و آپارتمان موسسه حقوقی آرا متشکل از وکلا و کارشناسانی مجرب استفاده کنند.

مطالب مرتبط با امور ایرانیان خارج از کشور

 • مهم ترین مسائل حقوقی و قوانین در استارتاپ ها

  امروزه هر فعالیت اقتصادی در چارچوبی از قوانین و مقررات تشکیل می‌شود که فعالیت‌های استارت آپ نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با رشد فعالیت این نوع ش...
 • دعاوی مالکیت فکری و صنعتی

  اگر شخصی ایده و یا اختراع خود را ثبت کرده باشد، از حقوق و مزایایی برخوردار می شود، به عنوان مثال با ثبت اختراع اجازه دخل و تصرف و مهم تر از آن، امک...
 • بایدها و نبایدهای برندسازی

  شاید این نکته ساده به نظر برسد، اما تجربه نشان داده که کاربران اینترنت، به ابعاد زیبایی و راحت بودن کار با پورتال، بسیار اهمیت می‌دهند. لذا بهتر اس...
 • حقوق کار در شرکت ها و جبران خدمات کارکنان

  جبران خدمات کارکنان شامل هرچیز مالی و غیر مالی است که کارفرمایان در مقابل خدماتی که کارکنان به سازمان می‌دهند، پرداخت می‌کنند. اساسا، این مبلغ ترکی...
  موسسه حقوقی آراه

  موسسه حقوقی آراه

  موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

  تماس

  • تلفن:

   ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.