٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

حمل و نقل

امروزه حمل و نقل بخش جدایی ناپذیر از اقتصاد شهرها و کشورها محسوب می‌شود زیرا به خوبی توانسته امور تجاری، بازرگانی، کشاورزی و ... را تسهیل کند. به گونه‌ای که دیگر امور تجاری بین المللی بدون وجود حمل و نقل در انواع مختلف زمینی، هوایی، دریایی، ریلی امکان پذیر نخواهد بود.

قوانین و مقررات داخلی، کنوانسیون‌ها و قراردادهای بین المللی مجموعه مواردی هستند که قوانین و حقوق حمل و نقل را تشکیل می‌دهند و عدم رعایت هر کدام از موارد ذکر شده بروز مشکلاتی را برای افراد به دنبال خواهد داشت. موسسه حقوقی آرا کلیه خدمات تخصصی حقوقی در زمینه امور حمل و نقل بین المللی با تکیه بر دانش و تسلط وکلا و کارشناسان خود به مراجعین و موکلین خود ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره از راه‌های ارتباطی ذکر شده با ما در تماس باشید.

حقوق دریایی

مجموعه‌ای از قوانین و مقررات بین المللی و داخلی که بر فعالیت‌های تجاری و بازرگانی اشخاص در آب‌های قابل کشتیرانی نظارت می‌کند را حقوق دریایی می‌گویند. لازم به ذکر است که قوانین و مقررات حمل و نقل دریایی مواردی مانند بارگیری و تخلیه کشتی، بیمه، انبارداری، ترخیص کالا و ... را هم در برمی‌گیرد. تجارت و حمل و نقل دریایی از پیچیدگی‌های خاصی برخوردار است به همین ترتیب به شما توصیه می‌شود که برای انجام این امور حتما از خدمات و مشاوره کارشناسان موسسه حقوقی آرا بهره‌مند شوید تا با تنظیم یک قرارداد اصولی، در صورت بروز اختلافات تمامی روند به شکلی کاملاً قانونی و با کمترین مشکل پیش رود.

قرارداد حمل و نقل

به قراردادی که میان متصدی حمل و فرستنده کالا منعقد می‌شود و به موجب آن کالا باید به موقع و سالم به مقصد برسد قرارداد حمل و نقل گفته می‌شود. تعهدات قراردادی بنا بر اراده طرفین در قرارداد ذکر می‌شود که هر دو ملزم به اجرای آن هستند. موسسه حقوقی آرا با تکیه بر دانش و تخصص کادر مجرب خود خدماتی مانند مدیریت تعهدات قراردادی طرفین، تنظیم قرارداد حمل و نقل برای امور تجاری بین المللی و مذاکره و تنظیم اسناد و ... را با در نظر گرفتن منافع حداکثری موکل خود ارائه می‌دهد.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

  • تلفن:

    ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.