٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

خدمات حقوقی ارث و وصیت

یکی از مهمترین اتفاقاتی که ممکن است برای ایرانیان خارج از کشور بی‌افتد، فوت خود یا یکی از عزیزانشان است. در این بین رسیدگی به امور حقوقی ارث و وصیت می‌تواند در روزهای دور از وطن بسیار سخت باشد. به همین ترتیب موسسه حقوقی آرا تصمیم به ارائه خدمات حقوقی ارث و وصیت با بهره‌مندی از وکلا و کارشناسان حقوقی برجسته و تراز اول کشور گرفته است. شما عزیزان برای آگاهی از قانون حاکم بر ترکه و سایر خدمات حقوقی ارث و وصیت می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده با ما تماس حاصل کرده و در این حوزه مشاوره حقوقی تخصصی دریافت کنید.

قواعد ارث برای ایرانیان خارج از کشور

ارث به معنای آن چیزی است که از متوفی باقی می‌ماند و متوفی قبل از فوت می‌تواند برای یک سوم از دارایی‌های خود تعیین تکلیف کند و ما بقی دارایی وی شامل قواعد ارث شده و کاملاً غیر ارادی و قهری است. با توجه به مواد ۵، ۶ و ۷ قانون مدنی، ایرانیان مقیم خارج از کشور در رابطه با احوال شخصیه مانند نکاح، طلاق، ارث، وصیت و ... تابع قوانین ایران هستند. از آن جایی که قواعد ارث برای ایرانیان خارج از کشور با داخل یکسان است، وقتی تبعه‌ی ایرانی در خارج از کشور فوت می‌کند، اشراف کامل به قوانین داخلی مورد توجه قرار می‌گیرد، بنابراین برای آگاهی از قواعد ارث برای ایرانیان خارج از کشور و همچنین دریافت خدمات حقوقی و وکالت در این حوزه بهتر است با موسسه حقوقی آرا در تماس باشید.

قانون حاکم بر ترکه

مسائل مربوط به ارث متوفی که بخشی از احوال شخصیه به شمار می‌رود، برای ایرانیان مقیم در خارج از کشور نیز کاملاً تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است. با توجه به بعد مسافتی، آگاهی از مسائل مربوط به قانون حاکم بر ترکه، ‌ارث و وصیت اهمیت ویژه‌ای می‌یابد و نیاز به فردی با تسلط کامل بر این قبیل از امور حقوقی را دارد. به همین منظور موسسه حقوقی آرا با بهره‌مندی از وکلا و کارشناسان متخصص، کلیه خدمات حقوقی ارث و وصیت را به ایرانیان مقیم خارج ارائه می‌دهد و در کمترین زمان شما را به مقصود دلخواه می‌رساند. برای دریافت مشاوره حقوقی در خصوص قانون حاکم بر ترکه از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده با ما در ارتباط باشید.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

  • تلفن:

    ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.