٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

امور قراردادی

با توجه به نیاز شرکت‌ها و یا موکلین محترم، تمامی امور قراردادی داخلی و یا بین المللی توسط وکلا و کارشناسان وابسته به موسسه حقوقی آراه صورت می‌پذیرد و مجموعه ما آمادگی مذاکره و تنظیم انواع قرارداد به زبان‌های فارسی، انگلیسی و فرانسوی را دارد، از آن جا که قراردادها و تعهدات بین المللی تفاوت‌های زیادی با نمونه قراردادهای داخلی دارند بهره‌مندی از تخصص و مشورت با کارشناسان حقوقی و وکلای دادگستری نوعی ضرورت محسوب می‌شود.

قراردادهای فرنچایز یا تکثیر یک کسب و کار، قراردادهای اعطای مجوز بهره‌برداری یا همان لایسنس، قراردادهای نقل و انتقال سهام، قراردادهای جوینت ونچر یا مشارکت انتفاعی و تجاری و ... از جمله قراردادهایی است که با رعایت چهارچوب و ملاحظات حقوقی و قانونی جهت تسهیل روابط و دستیابی به مقصود شرکت یا موکلین با تامین منافع، تنظیم و در صورت توافق بین طرفین منعقد می‌شود. برای اطلاعات بیشتر و یا پیگیری درخواست‌های خود با ما در ارتباط باشید.

 • مذاکره و تنظیم انواع قرارداد

  موسسه حقوقی آراه آمادگی انجام مذاکره و تنظیم انواع قرارداد به زبان‌های فارسی،‌ انگلیسی و فرانسوی برای شما عزیزان را دارد.

 • قراردادهای فرنچایز

  قرارداد فرنچایز که امتیازی است برای تکثیر یک کسب و کار به خصوص، توسط موسسه حقوقی آراه با رعایت الزامات قانونی تنظیم می‌گردد.

 • قراردادهای نقل و انتقال سهام

  موسسه حقوقی آراه قراردادهای نقل و انتقال سهام به منظور خرید و فروش تمام یا بخشی از سهام شرکت‌ها و سازمان‌ها را تهیه و تنظیم می‌نماید.

  قراردادهای اعطای مجوز بهره‌برداری(لایسنس)

  کادر مجرب موسسه حقوقی آراه به صورت داخلی و بین المللی انواع قراردادهای اعطای مجوز بهره‌برداری از حقوق مالکیت تولید کننده را برای شما تنظیم می‌کند.

  قراردادهای جوینت ونچر و مشارکت تجاری

  قرارداد پرکاربرد جوینت ونچر و مشارکت تجاری که معمولا بین دو یا چند شرکت،‌ برای همکاری در انجام تعهداتی خاص و شراکت در سود و زیان منعقد می‌شود توسط وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی آراه قابل تهیه و تنظیم است.

  موسسه حقوقی آراه

  موسسه حقوقی آراه

  موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

  تماس

  • تلفن:

   ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.