٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

خدمات شرکت ها و سازمان ها

شرکت‌ها و سازمان‌ها برای انجام فعالیت‌های درون سازمانی و سایر فعالیت‌های خود نیاز به در نظر گرفتن یک سری از ملاحظات حقوقی دارند. از جمله مهمترین و اصلی ترین خدماتی که موسسه حقوقی آراه به شرکت‌ها و سازمان‌های گوناگون آراهئه می‌دهد می‌توان به ثبت شرکت و تغییرات آن در خصوص افزایش سرمایه، تعیین اعضای هیئت مدیره و ...، قوانین و فرایندهای مربوط به ثبت برند و علائم تجاری شرکت، در نظر گرفتن حقوق کار در در تنظیم انواع قراردادهای استخدامی به منظور حفظ منافع شرکت‌ و کارمندان در عین محرمانگی اطلاعات و مطابق بر آیین نامه های انظباطی تعیین شده،‌ خدمات بیمه و مالیات با جلوگیری از متضرر شدن شرکت موکل در این خصوص، اشاره کرد. 

 • خدمات ثبت شرکت و تغییرات آن

  کلیه خدمات حقوقی در رابطه با ثبت شرکت و تغییراتی از قبیل افزایش سرمایه، صورت جلسه مجمع عمومی سالیانه، تعیین اعضای هیئت مدیره و ... به کمک موسسه حقوقی آراه انجام می‌شود.

 • خدمات ثبت برند و علامت تجاری

  تمام خدمات مربوط به ثبت برند و علامت تجاری برای ارتقا کسب و کار شما توسط کادر مجرب موسسه حقوقی آراه صورت می‌پذیرد.

خدمات حقوق کار

انجام امور مربوط حقوق کار برای شرکت و یا سازمان شما موکلین محترم با توجه به نوع رابطه کار، اهداف و مقررات کار به کمک موسسه حقوقی آراه محقق می‌گردد.

خدمات بیمه و مالیات

دریافت مشاوره مالیاتی در خصوص آگاهی از مواردی مانند معافیت از مالیات، قالب قراردادی برای کاهش هزینه‌‌هایی مالیاتی و همچنین تنظیم و انعقاد قراردادهایی مشمول پرداخت بیمه با حفاظت حداکثری از منافع شرکت موکل توسط موسسه حقوقی آراه امکان پذیر است.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

 • تلفن:

  ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

 • ایمیل:

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.