٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

ثبت شرکت و برند

بهره‌مندی از یک کسب و کار بین المللی موضوعی است که بسیاری از صاحبان مشاغل و شرکت‌ها به آن فکر می‌کنند و ثبت شرکت و برند در خارج اقدامی است که ایرانیان برای بخشیدن رونق بیشتر به کسب و کار خود انجام می‌دهند. فرایند و مراحل ثبت شرکت و برند ممکن است در برخی کشورها کمی تفاوت داشته باشد بنابراین آگاهی از جزئیات این امر تنها با دریافت راهنمایی‌های لازم از یک مشاور حقوقی میسر می‌شود. مشاوران و وکلای موسسه حقوقی آرا با اطلاع کامل از فرایند ثبت شرکت و ثبت برند تجاری در خارج از ایران، مسیر را برای توسعه کسب و کار شما هموار خواهند کرد. برای دریافت مشاوره حقوقی در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت برند در سیستم بین المللی مادرید

اگر شما عزیزان تمایل به ثبت برند خود در یکی از ۸۵ کشور متحد در تواقفنامه مادرید دارید، می‌بایست مراحل ثبت نام در سیستم بین المللی مادرید را طی کنید، شایان به ذکر است که کارشناسان ثبت برند موسسه حقوقی آرا، فرصت استفاده از خدمات حقوقی در این حوزه را به وجود آورده‌اند. در ادامه مراحل ثبت برند در سیستم بین المللی مادرید را به اختصار ذکر شده است:

 • گام آول

  مراجعه به سایت www.wipo.int/madridsystem و دریافت اطلاعات مربوط به ثبت، فرم تقاضا (اظهارنامه) و محاسبه هزینه‌ها

 • گام دوم

  نامه درخواست ثبت بین المللی با عنوان اداره ثبت علائم تجاری با درج اسامی کشورهای مورد نظر

 • گام سوم

  ضمیمه کردن تصویر تصدیق ثبت داخلی

 • گام چهارم

  ارائه معرفی‌نامه بر روی سربرگ شرکت و یا وکالتنامه رسمی وكيل براي اشخاص حقوقی، مراجعه مالک علامت یا وكيل ايشان با ارائه وکالتنامه رسمی براي اشخاص حقيقي.

 • گام پنجم

  دریافت فرم‌های MM1، MM2 و MM3، و پر کردن یکی از فرم‌های مربوطه

 • گام ششم

  پرداخت هزینه

موسسه حقوقی آرا جهت انجام تمامی این مراحل به کمک کارشناسان با تجربه و متخصص در کنار شما می‌باشد.

هزینه‌های ثبت بین المللی علامت تجاری

به منظور آگاهی از هزینه‌های ثبت بین المللی علامت تجاری ( برند ) با توجه به مشخصات مندرج در ثبت داخلی می‌توانید با مراجعه به سایت مرجع، هزینه‌های مربوط به ثبت بین المللی برند را مشاهده و محاسبه فرمایید، لازم به ذکر است که هزینه‌های ثبت بین المللی علامت تجاری ( برند ) در سیستم بین المللی مادرید به فرانک سوییس محاسبه خواهد شد که پس از تائید فرم اظهارنامه ثبت بین المللی توسط اداره ثبت علائم تجاری، می‌توانید اقدام به پرداخت هزینه در سایت مرجع فرمایید. توجه داشته باشید که وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی آرا کلیه امور لازم را برای شما انجام خواهند داد.

مزایای ثبت بین المللی برند

دستیابی به اعتبار بین المللی و همچنین امکان بهره‌مندی از بازار هدف جهانی از جمله مزایای ثبت بین المللی برند هستند که افراد را به ثبت برند در خارج از کشور ترغیب می‌کنند. همچنین از دیگر مزایای ثبت بین المللی برند تحت سیستم مادرید، می‌توان به سادگی و ارزان بودن آن اشاره کرد. موسسه حقوقی آرا برای کمک به گسترش برند و کسب و کار شما خدمات مربوط به ثبت برند در خارج از مرزهای کشور را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

مراحل ثبت شرکت در خارج از کشور

آغاز به کار یک شرکت در خارج از کشور و سرمایه گذاری خارجی به همان اندازه که هیجان انگیز و سودآور است، پیچیدگی‌های حقوقی خاص خود را نیز دارد و نکته حائز اهمیت این است که مراحل ثبت شرکت در خارج از کشور ایران بسته به کشور مقصد متفاوت است و وکلای ثبت شرکت در موسسه حقوقی آرا با توجه به کشور مورد نظر شما،‌ کلیه خدمات مربوط به ثبت شرکت و مراحل آن را به موکلین و مراجعین عزیز ارائه می‌دهند اما به طور کلی مراحل ثبت شرکت در خارج از کشور به ترتیب زیر می‌باشد:

 1. مرحله پیش ثبت نام؛ ارسال نام شرکت و مشخصات شخصی سرمایه گذاران
 2. اخذ تصویب از وزارت تجارت کشور مقصد
 3. انتخاب دامنه تجارت
 4. جمع آوری مدارک مورد نظر جهت بدست آوردن مصوبات دولتی کشور مقصد

هزینه‌های ثبت شرکت در خارج از کشور

هزینه‌های ثبت شرکت در خارج از کشور با توجه به کشور مورد نظر می‌تواند ملاحظات و ملزومات متنوعی داشته باشد. اما بررسی‌های کارشناسان موسسه حقوقی آرا نشان می‌دهد که به صورت کلی ثبت شرکت در کشورهای دیگر، هزینه‌ی زیادی ندارد اما آنچه که موفقیت شرکت شما را تضمین می‌کند، تمکن مالی برای آغاز و ادامه فعالیت مورد نظر است.

مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت شرکت در خارج از کشور به شما امکان دریافت اقامت کاری و در نهایت دریافت پاسپورت آن کشور را می‌دهد به همین دلیل نیز بسیاری از صاحبان مشاغل تمایل به ثبت شرکت در خارج از کشور را دارند. البته از دیگر مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور می‌توان به امکان نقل و انتقال و ورود به بورس‌های بین المللی و همچنین تسهیل دریافت ویزا برای سایر کشورهای جهان به جز کشور مقصد نیز اشاره کرد. موسسه حقوقی آرا کلیه خدمات لازم جهت بهره‌مندی شما عزیزان از مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور را ارائه می‌کنند. برای دریافت مشاوره حقوقی در این زمینه به بخش مربوطه در سایت مراجعه کرده و نوع مشاوره دریافتی خود را تعیین کنید.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

 • تلفن:

  ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

 • ایمیل:

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.